Z przyjemnością informujemy o udostępnieniu nowej wersji modułu Plus RPA na platformie Plus Workflow.

Plus RPA  umożliwia konfigurację i uruchamianie robotów software’owych wykonujących czynności i działania, które są powtarzalne i wykonywane wg określonego algorytmu. Roboty są konfigurowalne przez użytkowników, nie wymagają programowania (pisania kodu) i odtwarzają czynności użytkownika w warstwie jego interfejsu, wykorzystując bezinwazyjne techniki wszędzie tam, gdzie istnieją przesłanki i możliwości do zastąpienia pracy człowieka pracą robotów. Roboty zatem wykonują działania w różnych systemach i aplikacjach komputerowych na co dzień wykorzystywanych przez „biznes”. Najnowsza wersja Plus RPA została wzbogacona przede wszystkim o możliwość pracy robota również w aplikacjach „desktopowych” zainstalowanych na komputerach użytkownika. Dodatkowo w przypadku bardzo dużej ilości działań zadanych robotowi, moduł Plus RPA umożliwia ich replikację  —  również na niezależnych serwerach w celu dalszego podniesienia wydajności robotów.

Warto zwrócić uwagę, że uruchamianie robotów zapewnia znacznie niższe koszty procesów biznesowych realizowanych w przedsiębiorstwie, brak absencji, możliwość pracy robota przez 24 godziny na dobę, w założeniach mniej błędów, większą dokładność wykonywanych działań, ale także brak konieczności budowania i wdrażania często drogich interfejsów pomiędzy systemami informatycznymi. Bardzo częstym zastosowaniem robota jest właśnie integracja – zwłaszcza wtedy kiedy jeden ze systemów nie jest dostępny z poziomu API (np. systemy dostępne w chmurze obliczeniowej).

Chcesz poznać więcej szczegółów? Nie wahaj się i napisz do nas już dziś: sprzedaz@suncode.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Państwa pytania.