Grupa Krotoski to największy autoryzowany polski dealer samochodów marki Volkswagen, Skoda, Audi oraz Porsche, prowadzący działalność na terenie centralnej i południowej Polski.

Na oficjalnej stronie internetowej firmy, Klienci mogą wybierać z bogatej oferty nowych oraz używanych samochodów dostępnych „od ręki”. Do dyspozycji Klientów pozostaje również kadra wysoko wykwalifikowanych fachowców, oferująca doradztwo w zakresie zakupu samochodów i części, oraz naprawy i serwisowania samochodów.

Grupa Krotoski nieustannie się rozwija i podąża za zmianami technologicznymi zachodzącymi na rynku motoryzacyjnym, zdobywając zaufanie Klientów w całej Polsce.

Salony wchodzące w skład Grupy Krotoski w ostatnich latach otrzymały wiele wyróżnień m.in. zostały wyróżnione przez Volkswagen Group Polska za najlepszą sprzedaż w Polsce samochodów Volkswagen i Audi.

Optymalizacja procesów biznesowych z Plus Workflow

Cieszymy się, że Grupa Krotoski zaufała specjalistom Suncode i powierzyła im zadanie automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych mających miejsce w firmie.

System Plus Workflow wspiera proces obiegu faktur kosztowych w firmie Krotoski. Z systemu korzysta około 250 użytkowników, a przetwarzanych jest tam 2 000 faktur miesięcznie. Co więcej, system Plus Workflow został zintegrowany z systemem Sage Symfonia.

Grupa Krotoski zdecydowała się dodatkowo na wdrożenie następujących modułów systemu Plus Workflow:

  • Plus Directory Monitor – moduł archiwizacji dokumentów elektronicznych zapisywanych w monitorowanych katalogach;
  • Plus e-Faktura – moduł obsługi faktur elektronicznych otrzymywanych drogą mailową;
  • Plus Vendor Checker – moduł umożliwiający weryfikację, czy dany podmiot znajduje się na tzw. białej liście;
  • Plus OCR – moduł przekazujący faktury do usługi odczytywania danych z nagłówka przy wykorzystaniu technologii OCR.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek wieloletniej współpracy, która pozwoli na optymalizację i automatyzację procesów biznesowych Grupy Krotoski.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie oraz współpracę w przyjaznej atmosferze.